Konica Minolta IT Solutions Czech – VÁŠ DODAVATEL INFORMAČNÍHO SYSTÉMU

Patříme dlouhodobě do skupiny TOP 60 světových společností a TOP 3 dodavatelů řešení Microsoft Dynamics ve střední a východní Evropě. Patříme do skupiny partnerů Microsoft Dynamics s nejvyšší kompetencí pro oblast ERP – jsme GOLD Enterprise Resource Planning partner.

Dodáváme celopodnikové informační systémy na platformě Microsoft Dynamics AX, NAV, CRM a Dynamics 365. Vyvíjíme vlastní řešení a dodáváme software na míru i malé „business kokpit“ systémy. Samozřejmostí je pro nás následná péče o zákazníky a řešení jejich servisních požadavků díky našemu samostatnému oddělení supportu.

ŠTĚPÁN KNĚŽEK

Sales Manager

Peter Ščepánek

Business Development Director

Ocenění a certifikace

logo_atos

PARTNERSTVÍ SE SPOLEČNOSTÍ ATOS ORIGIN

Jsme certifikovaným partnerem firmy Atos Origin pro nadstavbové řešení Automotive Supplier pro Microsoft Dynamics AX pro dodávky odvětvového řešení pro výrobní společnosti v segmentu automotive.

ms-logo

PARTNERSTVÍ SE SPOLEČNOSTÍ MICROSOFT

Patříme mezi největší a nejvýznamnější partnery společnosti Microsoft pro oblast ERP (podnikové informační systémy).

Uložit

ibm-logo

PARTNERSTVÍ SE SPOLEČNOSTÍ IBM BUSINESS

Jsme IBM Business Partner pro oblast serverů IBM. Stali jsme se partnerem IBM Global Financing s titulem „Top Contributor 2014 pro Českou republiku“ a díky tomu můžeme svým zákazníkům pomoci zajistit komplexní financování projektů.

Untitled-1

2016 PRESIDENT´S CLUB FOR MICROSOFT DYNAMICS

Obhájili jsme členství v prestižní mezinárodní skupině President´s Club 2016, kde se sdružuje pouhých 110 velkých a zároveň rostoucích Microsoft Dynamics partnerů z celého světa, kteří splnili náročná kritéria v oblasti prodeje, meziročního růstu a zákaznické spokojenosti.

Uložit

logo_micro_awards_winner

MICROSOFT AWARDS 2016

Zvítězili jsme v prestižní soutěži Microsoft Awards 2016 o nejlepší IT projekt roku v kategorii „Řešení pro automatizaci, integraci a řízení byznys procesů“ s projektem „Strategické projekty pomáhá v CPI Property Group řídit Microsoft Dynamics AX“.

Uložit

gold

MICROSOFT GOLD ENTERPRISE RESOURCE PLANNING

Pro oblast implementace Microsoft Dynamics ERP (Microsoft Dynamics AX a NAV) splňujeme kritéria nejvyšší kategorie Microsoft Gold ERP.

Uložit

silver all

MICROSOFT SILVER PARTNER

Máme kompetence Microsoft Silver Partner pro Cloud Platform, Collaboration and Content, Data Analytics, Data Platform a Small and Midmarket Cloud Solutions.

Uložit

MS_Dynamics_CertifiedFor_NAV_c

CERTIFIKACE ADDONU BUSINESS ASSISTANT

Získali jsme certifikaci Certified for Microsoft Dynamics NAV pro modul Business Assistant 1.1. Potvrzujeme tak výjimečný potenciál našeho implementačního týmu, který aplikaci vyvinul. Od září 2015 se tento addon stává certifikovaným řešením společnosti Microsoft, který je kompatibilní s Microsoft Dynamics NAV 2013 R2 CZ a Microsoft Dynamics NAV 2015 CZ. Tento výjimečný úspěch znamená, že aplikace společnosti WEBCOM splňuje ty nejvyšší standardy společnosti Microsoft pro softwarová řešení vyvinutá partnery.

Uložit

inner-circle-horizontal_2014

2014 INNER CIRCLE FOR MICROSOFT DYNAMICS

V roce 2014 jsme se stali, již popáté, součástí komunity Inner Circle 2014, která sdružuje pouhé 1% světových partnerů Dynamics. Patříme mezi TOP 60 nejlepších Microsoft Dynamics partnerů z celého světa, a to jako jediní v České republice a jedna ze tří společností v rámci střední a východní Evropy.

Uložit

presidents-club-horizontal_2014

2014 PRESIDENT´S CLUB FOR MICROSOFT DYNAMICS

Obhájili jsme členství v prestižní mezinárodní skupině President´s Club 2014, kde se sdružuje pouhých 220 velkých a zároveň rostoucích Microsoft Dynamics partnerů z celého světa, kteří splnili náročná kritéria v oblasti prodeje, meziročního růstu a zákaznické spokojenosti.

Uložit

Reseller-Finalist_CEE_2014

RESELLER OF THE YEAR FINALIST 2014 PRO STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPU

V roce 2014 jsme se opakovaně stali jedním ze tří nejlepších partnerů společnosti Microsoft, kteří získali ocenění „Reseller of the Year Finalist“ pro střední a východní Evropu.

Uložit

Presidents_club_2013

2013 PRESIDENT´S CLUB FOR MICROSOFT DYNAMICS

Potvrdili jsme svoji pozici významného partnera pro oblast Microsoft Dynamics a i v roce 2013 patříme do elitní celosvětové skupiny Microsoft President´s club, kde mohou být členy pouze ti partneři společnosti Microsoft, kteří zaznamenali během roku vynikající obchodní výsledky.

Uložit

MS Awards 2013 logo R1

MICROSOFT AWARDS 2013

Zvítězili jsme v prestižní soutěži Microsoft Awards 2013 o nejlepší IT projekt roku v kategorii Microsoft Dynamics CRM s řešením „Microsoft Dynamics CRM pomáhá businessu ORCO PROPERTY GROUP ve 4 zemích Evropy“.

Uložit

awards-2012

MICROSOFT AWARDS 2012

Zvítězili jsme v soutěži Microsoft Awards 2012 v kategorii Microsoft Dynamics ERP s projektem „BOCHEMIE Group ve střední a východní Evropě používá Microsoft Dynamics AX“, který byl vyhodnocen jako nejlepší a nejpřínosnější řešení tohoto ročníku soutěže dané kategorie.

Uložit

innercircle2011

2011 INNER CIRCLE FOR MICROSOFT DYNAMICS

Obhájili jsme své členství v Inner Circle a i v roce 2011 patříme do elitní skupiny 60 nejúspěšnějších partnerů skupiny Microsoft Dynamics na celém světě. Jsme jediní v ČR a jedním ze tří partnerů Microsoft Dynamics ve střední a východní Evropě s oceněním Inner Circle 2011.

Uložit

president2011

2011 PRESIDENT´S CLUB FOR MICROSOFT DYNAMICS

I v roce 2011 jsme členy President´s Clubu – nejprestižnější celosvětové skupiny 250 Microsoft Dynamics partnerů s vynikajícími obchodními výsledky.

reseller-2010

RESELLER OF THE YEAR FINALIST 2010 PRO STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPU

Díky vynikajícím obchodním výsledkům jsme byli oceněni jako jeden ze tří partnerů titulem 2010 Microsoft Dynamics Reseller of the Year Finalist pro střední a východní Evropu.

innercircle2010

2010 INNER CIRCLE FOR MICROSOFT DYNAMICS

Potřetí jsme v roce 2010 patřili mezi 60 nejúspěšnějších partnerů skupiny Microsoft Dynamics na celém světě. Byli jsme jako jediní v České republice a jedním ze tří partnerů Microsoft Dynamics ve střední a východní Evropě s oceněním Inner Circle 2010.

Uložit

president2010

2010 PRESIDENT´S CLUB FOR MICROSOFT DYNAMICS

Zopakovali jsme úspěch z předchozích let a získali jsme opět ocenění Microsoft Dynamics President´s Club. Patřili jsme tak i v roce 2010 do nejprestižnější skupiny Microsoft Dynamics partnerů.

Uložit

Awards_Winner_2009

INDUSTRY AWARDS 2009

Zvítězili jsme v soutěži Industry Awards 2009 o nejlepší implementaci řešení pro zákazníky. Cena byla udělena v kategorii Průmyslová výroba za řešení „Výrobu lokomotiv v CZ LOKO a. s. řídí Microsoft Dynamics AX“.

Uložit

ine_prez_2008

2008 INNER CIRCLE A PRESIDENT´S CLUB FOR MICROSOFT DYNAMICS

Podruhé jsme se zařadili do společnosti 60 nejvýznamnějších partnerů společnosti Microsoft a získali jsme ocenění Microsoft Dynamics Inner Circle 2008 a President´s Club 2008.

Uložit

industry2008

INDUSTRY AWARDS 2008

Získali jsme ocenění Finalista v soutěži Industry Awards 2008 o nejlepší implementaci řešení pro zákazníky. Cena byla udělena za řešení Microsoft Dynamics NAV včetně integrací s okolím Microsoft pro 8 společností skupiny Vodárenská akciová společnost, a. s.

Uložit

iner_circle_2007

2007 INNER CIRCLE FOR MICROSOFT DYNAMICS

Patříme do skupiny Inner Circle 2007, tedy mezi 60 nejlepších partnerů společnosti Microsoft v oblasti podnikových řešení Microsoft Dynamics na světě.

Uložit

Pin It on Pinterest

×