Monitoring příjezdu – chytrý pomocník pro servis a dílnu

Automotive, Monitoring příjezdu na servis a dílnu

Naši specialisté jsou pro oblast automotive skutečně nadšeni. Proto neustále vymýšlí a vyvíjejí nové technologie, které pomáhají prodejcům vozů a jejich servisům při jejich každodenní činnosti. Tentokrát bychom vám rádi představili řešení, které oceníte při servisní péči o vozy svých zákazníků.

Monitoring příjezdu je řešení, které usnadní práci servisním technikům a poskytne jim více času pro individuální péči o zákazníky. Mnoho dílčích technologií speciálně vyvinutých pro oblast automotive sleduje příjezd vozidel na servis. Vyhodnocuje a zaznamenává důležité parametry do firemního informačního systému – DMS – Dealer Management System. Všechna data potřebná pro řešení zakázky má servisní technik rychle a přehledně k dispozici. Automatizovaný systém řešení podporuje efektivitu a kvalitu servisních služeb a tím pomáhá zvyšovat spokojenost klientů. Navíc ho snadno pořídíte a integrujete s jakýmkoliv DMS systémem, který zrovna využíváte.

Vše máte neustále pod kontrolou. Jak to celé funguje?

Přijímací technik má okamžitý přehled o historii vozidla již při příchodu zákazníka do dealerství. Plně digitální IP kamery zaznamenávají příjezd vozidel na servis a jsou online napojeny na firemní DMS řešení. Monitoring příjezdu pomůže rychle a jednoduše identifikovat vozidla díky automatickému rozpoznání SPZ. Kamera snímá všechny servisní operace u sledované SPZ a zaznamenává je do systému.  Servisní zakázky můžete plánovat efektivněji díky monitoringu a reportingu veškerého dění na dílně. Přehledné analýzy poskytují lepší kontrolu evidovaných prací v systému proti reálnému stavu. IP kamery zaznamenávají a sledují každou zakázku a dobu, kterou vozidlo stálo na dílně. Tu lze pak srovnávat s reálným časem stráveným na zakázce, který do DMS zadává mechanik.

Monitoring příjezdu je významným pomocníkem pro váš servisní tým. Zásadně uspoří čas strávený na zakázkách. Identifikuje vozidla podle SPZ se 100% úspěšností a zaznamená všechna potřebná data do vašeho DMS. Poskytuje kompletní přehled na kartě vozidla o stavu servisních prací. Díky přehledným analýzám a reportingu umožňuje efektivní plánování, vyřizování servisních zakázek a přináší dlouhodobou zákaznickou spokojenost a loajalitu. Monitoring příjezdu od společnosti WEBCOM je cenově dostupné řešení s minimálními provozními náklady. Navíc se stane pro vaši firmu skutečným pomocníkem.

WEBCOM pro obor automotive úspěšně vyvíjí technologická řešení již mnoho let. Naše zkušenosti nám umožňují dobře poradit firmám v oblasti automobilového průmyslu a obchodu a podávat profesionální výkon. Máme ty nejlepší reference a děláme vše pro to, abychom je stále potvrzovali. Hledáte řešení pro vaše dealerství a servis? Kontaktujte nás a projednáme, jak vám můžeme pomoci. Budeme se těšit.

Pin It on Pinterest

×