Jakou oblast potřebujete řešit?

Možno vybrat více možností. ?

SKLADOVÉ
HOSPODÁŘSTVÍ

?
Hledáte řešení, jak efektivně pracovat se skladem, jak naskladnit a vyskladnit zboží, jak zboží objednat apod.? Zaklikněte tuto možnost.

KAMEROVÝ MONITORING
VOZIDEL A DÍLNY

?
Monitoring příjezdu vozidel na servis, historie servisu vozidla. Řízení stavu otevřených zakázek. Zaklikněte tuto možnost.

PLÁNOVÁNÍ KAPACIT SERVISU A PRACOVNÍKŮ

?
Potřebujete plně využít kapacitu dílny? Efektivně rozvrhnout práci přijímacím technikům a plně využít jejich pracovní dobu? Zaklikněte tuto moznost.

REPORTING V
REÁLNÉM ČASE

?
Už nechcete úkolovat celé oddělení, které tvoří data pro data, a hledáte, jak to vyřešit? Zaklikněte tuto možnost.

MOBILNÍ APLIKACE

?
Zaměstnanci jsou v terénu a ne vždy mají přístup k internetu. Ale jak to udělat, aby měli potřebná data u sebe a mohli klidně pracovat přímo u zákazníka a vědět o něm potřebné informace? Zaklikněte tuto možnost.

MS OFFICE 365

?
Bez nástrojů jako Word, Excel, PowerPoint už společnosti prakticky nemohou žít, ale co když váš Outlook může pracovat proaktivně pro vás a řešit ukládaní dokumentů na jeho místo, delegovat úkoly podle projektů nebo dokonce proaktivně nabízet další kroky v komunikaci se zákazníkem? Zaklikněte tuto možnost.

ŘÍZENÍ VZTAHU SE ZÁKAZNÍKY

?
Potřebujete předvídat potřeby klientů, navazovat dlouhodobé vztahy a koordinovat marketingové aktivity? Zaklikněte tuto možnost.

ŘÍZENÍ OBCHODNÍHO TÝMU

?
Plánovaní obchodu z pohledu obchodní pipeline a forecastu je komplexní. Pokud řešíte, co dělají vaši obchodníci, na čem pracují a zda uzavřou své obchodní příležitosti včas. Zaklikněte tuto možnost.

ŘÍZENÍ POPRODEJNÍHO PROCESU A PÉČE

?
Potřebujete sledovat výkonnost jednotlivých obchodních míst, jejich poprodejní komunikaci s klienty? Zaklikněte tuto možnost.

MARKETINGOVÉ AKTIVITY

?
Připravujete výstavy, zákaznické večírky, konference a potřebujete vyřešit celý proces od pozvání klientů až po zpětnou vazbu na konci, včetně fakturace a vyhodnocení efektivity podle počtu získaných zájemců? Zaklikněte tuto možnost.

EKONOMIKA A ÚČTOVÁNÍ

?
Vystavujete faktury, zaúčtováváte položky a generujete finanční výstupy? Zaklikněte tuto možnost.

DEALER MANAGEMENT SYSTÉM

?
Prodáváte a servisujete vozidla, spravujete náhradní díly a řešíte další aktivity související s prodejem a servisem vozů? Zaklikněte tuto možnost.

ŘÍZENÍ VÝROBY

?
Vyrábí vaše společnost produkty pro automotive a vy hledáte řešení, jak nastavit nebo optimalizovat tuto výrobu? Pak klikněte zde.

KOMUNIKACE S DODAVATELI

?
Hledáte jednotné řešení pro řízení dodavatelského řetězce? Zaklikněte tuto možnost.

SERVISNÍ HISTORIE

?
Potřebujete v reálném čase zjistit aktuální informace o zákazníkovi, jeho vozovém parku, historii oprav včetně práce a použitých dílů? Pak zaklikněte tuto možnost.

Máte ve firmě nějaký SW, který chcete zachovat a napojit jej na nové řešení?

Máte zahraniční pobočky nebo plánujete expanzi do zahraničí?

Vnímáte Microsoft Cloud jako přínos pro řízení vašeho byznysu?

Informace k Poptavce